55,00 zł
Siedzisko trapezowe
Siedzisko przeznaczone jest do samodzielnego montażu na stelażach metalowych i drewnianych. Doskonale nadaje się do odświeżenia krzeseł, czy taboretów poprzez wymianę tapicerki na nową. Konstrukcja siedziska składa się z kilku warstw pianki tapicerskiej pokrytej wysokiej jakości materiałem. Szeroka paleta zawierająca 35 kolorów oraz 3 rodzaje materiału gniot, skaj i eko-skóra pozwolą na dobranie odpowiedniej kolorystyki do swoich potrzeb.
Konstrukcja siedziska:
Siedzisko składa się z twardej płyty o grubości około 16-18 mm i kilku warstw pianki tapicerskiej pokrytej wysokiej jakości materiałem. Grubość kompletnego siedziska to około 5 cm ( +/- 1 cm )
Montaż siedziska:
Siedzisko montuje się do posiadanego stelaża we własnym zakresie używając wkrętów. Długość wkrętów zależna jest od grubości stelaża do którego przykręca się siedzisko.
Można przyjąć, że długość wkręta = grubość stelaża (średnica rurki) + 16-18 mm. (Przykład siedzisko montowane do blachy 3 mm — 3 mm + 16 mm = 19 mm czyli należy użyć wkręt o długości 20 mmm)
Siedziska wyprodukowano w Polsce

Opis siedziska trapezowego
Siedzisko do krzesła, taboretu
- wytrzymałe i niezawodne
- odporne na wilgoć
- miękkie i wygodne
- lekko sprężyste
- wymiary siedziska mogą różnić się +/- 1 cmSiedziska są przeznaczone do krzeseł i taboretów.
-
Głębokość mebla: 37 cm
-
Szerokość mebla: 39 cm
-
Wysokość mebla: 5 cm
-
Szerokość siedziska: 35 cm
-
Wysokość siedziska: 5 cm
-
Montaż: meble do samodzielnego montażu
-
Kod produktu: 25
Paleta barw i rodzaj materiału:
GNIOT

SKAJ

EKO-SKÓRA

Przykładowe zastosowanie siedzisk:
Uwaga!
Widoczne na zdjęciach stelaże nie są przedmiotem sprzedaży, są przykładem wizualizacji zastosowania siedzisk.



Ze względu na różnice w ustawieniach monitorów rzeczywiste kolory produktów mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na stronie.
informacje o bezpieczeństwiePobierz plik
Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinięWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Dane kontaktowe producenta
Exmed Mariusz Mastalerz
Polska
Szarlejka
Łukaszewicza 305
42-130
biuro@exmed.eu
501665708
Polska
Szarlejka
Łukaszewicza 305
42-130
biuro@exmed.eu
501665708
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU
EXMED Mariusz Mastalerz
Polska
Szarlejka
Łukaszewicza 305
42-130
biuro@exmed.eu
501665708
Polska
Szarlejka
Łukaszewicza 305
42-130
biuro@exmed.eu
501665708
Klienci polecają również:






















